פתרנו עבורך את כל המגבלות

האם תמיד חלמת על הכנסה פסיבית מנכס המצוי ברשותך ?

קח חלק ברשת השיווק הגדולה בישראל

בטודובום פיתחנו רעיון ייחודי ומדהים - הכוח השיווקי של החברה איננו מסתמך על פעילותם של השותפים ברשת, אלא גדל בעקבות הגישה החדשנית שנקטנו- אלפי חשבונות ברשת חברתית שווה ערך לכוח חשיפה אדיר של החברה.

בשלוש השנים האחרונות בנינו רשת שיווק ייחודית של שותפים המכילה אלפי חשבונות של משתמשים פעילים ברשתות החברתיות.

באמצעות מערכת ייחודית שפיתחנו המאפשרת לנו כחברה לשלוט במאות החשבונות, אנו מייצרים פעילות על ידי שימוש ברובוטים מתוחכמים המפרסמים באותם חשבונות מסרים הקשורים לחברות והגופים אותם אנו משווקים. כך למעשה יצרנו כלי להקמת קמפיינים פרסומיים בעלי חשיפה אדירה ואלפי שיתופים. 

איש שיווק ממוקצע ישמיש את חשבונך

לאחר שבנינו את רשת הפרסום הגדולה בישראל, כעת עומד בפנינו האתגר העיקרי - כיצד להשמיש את כלל "הנכסים" העומדים לרשותנו.

לשם כך שוכרת החברה אנשי מקצוע בתשלום שתפקידם ברור - יצור הכנסה שוטפת עבורך. 

ע"י כניסה לחשבונך על בסיס שוטף , העלאת פוסטים פרסומיים, מענה לתגובות, שיתוף הקישור האישי שלך ויצירת לידים יצור איש המקצוע עבורך הכנסה הנעה בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים בחודש ,אשר תשולם על ידי המפרסמים - השירות ניתן חינם!!! כל שתצטרך לעשות הוא לאפשר לנו גישה לפרסם בחשבון הפייסבוק שלך 

הגדל את מחזור הרווחים

היות ואנו מספקים לך קישור אישי, מעבר לשימוש הפסיבי בקישור על ידי איש המקצוע ויצירת הרווחים עבורך, טודובום תספק לך הדרכות, סמינרים, כנסים ותעניק את כל הידע והכלים כיצד למקסם את הפצת הקישור האישי וכיצד למקסם את ייצור הלידים מתובנה מאוד ברורה - הצלחתך היא גם הצלחתנו.

איש מקצוע יתפעל עבורך את "הנכס" 

ב - ToDoBoom  אנו נצוות אליך איש שיווק ממוקצע אשר ייצר עבורך לידים (לקוחות מתעניינים ) על ידי שימוש בחשבונות שלך ברשתות החברתיות - הנכס שלך.

תן לנו לעבוד עבורך

ToDoBoom מביאה גישה מרעננת לעולם שיווק השותפים 

מעוניין שאיש מקצוע יעבוד ויצור עבורך רווחים ? 

ToDoBoom - רשת שיווק השותפים הגדולה בישראל ליצירת לידים ועסקאות לעסקים, ספקים, וחברות. ברשת השותפים של טודובום תוכלו לקחת חלק במערך ההפצה של הרשת ומן הצד השני כבעלי עסקים, תוכלו לקדם את העסק שלכם בדרך היעילה,הזולה והאפקטיבית ביותר.

מגוון הכלים מאפשר לכל אחד לייצר קשרים ייחודיים ולהפיץ את  המסר הרצוי על גבי האינטרנט ובקרב מערך השיווק וההפצה הייחודי שלנו.

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - todoboom

© 2016 by ToDoBoom Holdings LTD

טודובום אחזקות בע"מ

 | support@todoboom.co.il