רשת השותפים הגדולה בישראל

יחד נבנה את עתיד הפרסום בישראל 

בנינו סטנדרטים חדשים להצלחה

אלפי שותפים לוקחים חלק בתוכנית שיווק השותפים שלנו בטודובום.

על ידי בחירת קמפיינים מתאימים ואישור גישה לחשבון הפייסבוק שלהם להעלאת פרסומים ומסרים ממוקדים, ToDoBoom יוצרת עבורם הכנסה חודשית הנעה ממאות ועד אלפי שקלים בחודש.

טודובום מבצעת שיתוף פעולה עם חברות ומותגים מובילים בשוק הישראלי וממוקדת קהל יעד רחב.

אנו מציעים פתרונות פרסום חדשני היכול לעזור לשפר את העסק שלך באינטרנט ולהגיע לרמות חדשות איתנו.

עקוב בזמן אמת אחר תוצאות השיווק והעסק האינטרנטי שלך.

ומקסם את המשאבים שלך! 

טודובום מאפשרת לשותף לייצר רווחים מהנכס הנפוץ ביותר - חשבון הפייסבוק שלו.

 על ידי פיתוח מערכות מתוחכמות מספקת ToDoBoom  לשותפים גישה לכמות מגוונת של פרויקטים -לצפות בהם ולהחליט באילו מהם לקחת חלק ואלו מהם לפרסם. 

בניגוד לתוכניות שיווק אחרות, אנו מספקים משהו שאף חברה אחרת לא יכולה לספק - איש מקצוע שתמורת אחוז ברווחים ישתמש בחשבון הפייסבוק של השותף ויצור בעבורו לידים של לקוחות מתעניינים ומכאן - הכנסה חודשית קבועה.

אנו בטודובום, מתמקדים ומחפשים שותפים לטווח ארוך כאלה הרוצים ליצור הכנסות בר קיימא וכאלה שרוצים להיות חלק מהאבולוציה של תעשיית הפרסום.

מעוניין להשיג את המטרות שלך איתנו?

בין אם יש לך ניסיון רב בשיווק דיגיטלי או בין אם בתחילת דרכך ב -  ToDoBoom אנו מעניקים לכל שותף חבילת הדרכות מקיפה הכוללת סמינרים, כנסים, פגישות צוות ופגישות אישיות עם מנטור, הדרכות מקוונות ואוף ליין כשהמטרה שלנו ושל השותף זהה - הענקת ידע אשר יספק לו את הכלים לפעילות עצמאית ולהגברת מחזורי המכירה וייצור הלידים.

התמקד בתחום המתאים לך ביותר

טודובום משתפת פעולה עם המפרסמים החזקים במשק הישראלי ולוקחת חלק בתעשייה המתפתחת ביותר בעולם - שיווק שותפים.

אז מה הן האפשרויות העומדות בפניך :

מקסם את ההכנסות שלך על ידי ייצור לידים 
בטודובום ניתן לייצר לידיים על ידי העלאת פרסום רלוונטי לעסק המעוניין לפרסם. אנו בטודובום נוקטים  בטקטיקות שיווק המתקדמות בישראל.

אנו יוצרים לידים חדשים דרך שיווק ופרסום במדיה הדיגיטלית. פעולה זו שמתבצעת על ידי עשרות ואפילו מאות חשבונות פייסבוק מביאה את קמפיין הפרסום לחשיפה של מאות אלפי גולשים, הקלקה של הגולשים על המודעה המשווקת, הנעה לפעולה על ידי השארת פרטי יצירת קשר והעברת הליד לגורם שלישי על ידי מערכת ניהול לידיים מתקדמת אשר פיתחנו המותאמת לתהליך זה. באמצעות מערכת זו ניתנת לשותף ולמפרסם תמונת מצב נכונה ואמיתית על מצב הקמפיין והיעילות שלו.

ToDoBoom - רשת שיווק השותפים הגדולה בישראל ליצירת לידים ועסקאות לעסקים, ספקים, וחברות. ברשת השותפים של טודובום תוכלו לקחת חלק במערך ההפצה של הרשת ומן הצד השני כבעלי עסקים, תוכלו לקדם את העסק שלכם בדרך היעילה,הזולה והאפקטיבית ביותר.

מגוון הכלים מאפשר לכל אחד לייצר קשרים ייחודיים ולהפיץ את  המסר הרצוי על גבי האינטרנט ובקרב מערך השיווק וההפצה הייחודי שלנו.

  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - todoboom

© 2016 by ToDoBoom Holdings LTD

טודובום אחזקות בע"מ

 | support@todoboom.co.il